Замерз та злякався диких звірів. Історія порятунку заблукалого в горах ухилянта.
05.10.2024
2098

Журналіст
Шосталь Олександр
05.10.2024
2098

Прикордонники рятували чоловіка, який намагався втекти до Словаччини
Прикордонники врятували чоловіка, який намагався втекти до Словаччини. Його знайшли знесиленим та переохолодженим, повідомила Державна прикордонна служба України.
Чоловік намагався втекти до Словаччини - діяв за вказівками "переправників" із соцмереж, яким заплатив $2000. Але ті лише вказали йому напрямок руху. Звісно, досить швидко в зарослих лісом горах він втратив орієнтування й заблукав. Провівши цілу ніч під дощем, змерзлий, голодний і наляканий звуками диких звірів, він зателефонував на гарячу лінію ДПСУ і попросив його врятувати.
Прикордонники знайшли чоловіка знесиленим та переохолодженим. Вони доправили його у підрозділ, обігріли та нагодували. На правопорушника чекає суд за спробу незаконного перетину кордону.
Нагадаємо, що Державна прикордонна служба України повідомила про зменшення кількості спроб незаконного перетину кордону. У порівнянні з минулими роками, статистика свідчить про позитивну тенденцію, що підкреслює покращення ситуації на кордоні.
Читайте також
- Небажана увага — який штраф загрожує за сексуальне домагання
- Допомога у 10,8 тис. грн — кому з українців доступні виплати
- 19-річний житель Львова намагався 13 разів втекти з України
- Право на пільги — що змінилось для чорнобильців у 2025 році
- У РФ за загадкових обставин загинуло 20 посадовців з початку великої війни
- Не завжди останні — коли спадщину отримують онуки