Завершено аварійно-рятувальні роботи після удару по Харкову 1 листопада (фото).
02.11.2024
2471
Журналіст
Шосталь Олександр
02.11.2024
2471
В Харкові завершено рятувальні роботи та розбір завалів, які виникли після атаки з боку Росії 1 листопада. Як повідомляє Головне управління ДСНС України в Харківській області, унаслідок цих подій загинула одна людина, а 46 людей отримали травми.
«В результаті ворожих ракетних ударів загинула 1 людина, ще 46 постраждалих. Для ліквідації наслідків атаки були задіяні рятувальники з Харкова та Івано-Франківська, другий спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України, комунальні служби та кінологічні розрахунки волонтерських організацій», - повідомили у Головному управлінні.
З місця аварії було вивезено 200 кубічних метрів будівельного сміття. Психологи ДСНС надали допомогу 15 людям.
Нагадаємо, 1 листопада війська РФ вдарили по Харкову балістичною ракетою, що спричинило руйнування десятків житлових будинків.
Пізніше стало відомо, що російські окупанти націлено вдарили по поліцейському відділенню в центрі Харкова двома ракетами. Ця атака призвела до загибелі одного правоохоронця та поранення 26 поліцейських.
Читайте також
- Світ накривають катастрофи: тайфуни, пожежі та землетруси забрали життя тисяч
- Російський удар по портах Одещини: двоє загиблих, поранено ще двох
- Росія продовжила масовані обстріли України: є загиблі та поранені, серед них діти
- Трагедія у Вишневому: Зеленський вимагає покарати винних у вибухах на складі
- Удар по Сумах: кількість жертв зросла до п'яти, 30 поранених
- Обстріл Запоріжжя 11 липня: троє жінок поранені внаслідок удару КАБами

