«Здається, він зовсім втратив розум». Біатлоніст з Норвегії розкритикував сина Трампа.
Біатлоніст проти проведення Enhanced Games
Норвезький біатлоніст Ветле Шостад Крістіансен висловив свою незгоду з ідеєю проведення турніру з вільним використанням допінгу, яку підтримав Дональд Трамп-молодший, син президента США. Крістіансен вважає, що таке рішення - "просто божевілля" і попереджає про небезпеку передозування допінгом, яка вже була спостережена на Тур де Франс. Біатлоніст підтримує думку, що людське життя набагато цінніше за світові рекорди.
Enhanced Games - це проєкт, який отримав фінансування від компанії, що належить Дональду Трампу-молодшому. Він вважає, що такі змагання забезпечать справжню конкуренцію і свободу, стануть революцією у світі спорту. Перші ігри заплановані на 2025 або 2026 рік.
Enhanced Games - це новинка у форматі спортивних змагань, де спортсмени матимуть можливість відкрито та чесно вживати допінг. У програму планується включити різні види спорту, зокрема плавання, гімнастику і важку атлетику.
Читайте також
- Трамп змінив думку про поразку України: що сказав Макрон
- США та Іран домовилися про припинення вогню в Перській затоці: що відомо
- Переговори США та Ірану скасовано: що відомо про зрив зустрічі у Швейцарії
- Саудівські супертанкери пройшли Ормузьку протоку після угоди США та Ірану
- Трампу потрібен успіх у війні в Україні: угода з Іраном під питанням
- Трамп назвав Україну сильною у війні: що кажуть у G7 про мир

