Зеленський анонсував важливі переговори щодо вступу до ЄС та підготовку до "Рамштайну".
Президент України Володимир Зеленський провів наради з оборонних питань та євроінтеграції і про це він повідомив у своєму зверненні 7 січня.
"Сьогодні було багато нарад. Ми розглядали всі пакети, доступні у Міністерстві оборони та Генеральному штабі враховуючи наші потреби. Ми також готуємось до 'Рамштайну'." - сказав президент.
За словами Зеленського, прозвучала доповідь Служби зовнішньої розвідки про перспективи України. Крім того, він провів нараду щодо євроінтеграції, де взяли участь спікер Верховної Ради, урядовці та команда Офісу президента.
"Наше головне завдання цього року - домовитися про вступ України до ЄС. Це важливо для України та безпеки всієї Європи." - підкреслив Зеленський.
Президент також зазначив, що Польща очолить Європейський Союз у першому півріччі цього року, а у другому півріччі головуватиме Данія. "Це наші дуже відповідальні партнери, і ми зробимо все необхідне, щоб прийняти правильні рішення." - додав він.
Крім того, Зеленський провів розмову з президенткою Швейцарії стосовно організації майбутнього саміту з миру та гуманітарної допомоги Сирії. Він запропонував швейцарській стороні приєднатися до постачання українського продовольства в Сирію.
Читайте також
- Україна знищує ППО та логістику РФ у Криму: що це змінить
- Україна планує змусити РФ до переговорів до осені: що для цього роблять
- Країни Балтії тиснуть на ЄС: прискорити відмову від російської нафти
- Польща затримала чоловіка за погрози смертю президенту: що йому загрожує
- Перед самітом НАТО в Анкарі: експерт закликав Європу переглянути оборону через зміну пріоритетів США
- Сикорський попередив про російські провокації: чи готова Польща до війни

