Зеленський доручив розібратися з опаленням у Києві: 50 будинків досі без тепла.
Ситуація з опаленням у Києві
Як повідомляє Novyny.live: 17 січня 2023 року Володимир Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, під час якого доручив розібратися з ситуацією з опаленням у Києві. Станом на ранок цього дня, без тепла залишаються 50 житлових будинків. Найскладніша ситуація в енергетичному забезпеченні відзначається саме у Києві та Київській області.
Зеленський акцентував увагу на необхідності термінового реагування на цю проблему. Він доручив Міністерству енергетики та центральним органам влади підключитися для допомоги людям, які страждають від відсутності опалення.
“Доручив окремо розібратися в Києві щодо тих будинків, які досі без опалення”
Володимир Зеленський
Також він підкреслив, що “Міністерство енергетики, всі центральні органи влади повинні максимально підключитися, щоб допомогти людям”. У рамках цього селектора були озвучені окремі доручення і для міністра оборони України щодо роботи Повітряних сил та захисту неба. Ситуація з опаленням у столиці залишається під особливим контролем, і влада вживає заходів для її вирішення.
Важливість ситуації
Ситуація з опаленням у Києві є важливою темою, особливо в контексті зимового періоду, коли температури можуть становити загрозу для комфорту та здоров'я мешканців. Вжиті заходи можуть свідчити про зусилля держави у забезпеченні життєвих потреб громадян, а також про необхідність координації дій між різними державними органами.
Від результатів цих дій залежить не лише добробут мешканців, але й довіра до влади в часи викликів, з якими стикається країна.
Читайте також
- Росія атакувала 15 областей України за тиждень: Зеленський закликає посилити ППО
- Українські ракети вдарили по заводу в РФ: що виготовляло підприємство
- Путін просить допомоги: експерт пояснив, чому режим РФ ослаблений
- У Криму поки немає паніки, але ситуація може змінитись через труднощі з пальним
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами

