Зеленський і Мерц обговорили завершення війни: що відомо про розмову.
Телефонна розмова Президента України та федерального канцлера Німеччини
Як повідомляє UATV: 31 березня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з федеральним канцлером Німеччини Фридріхом Мерцем. Під час бесіди обговорювалися важливі питання, пов'язані із захистом, співпрацею та переговорами для завершення війни з Росією.
Зеленський поділився деталями свого нещодавнього візиту до країн Ближнього Сходу, а Мерц, у свою чергу, проінформував про свої дипломатичні контакти. Лідери країн зосередили увагу на питаннях, що стосуються завершення війни Росії проти України.
"Благодарен за высокую оценку нашего вклада в усиление защиты жизней. Украина готова к аналогичному сотрудничеству со странами Европы ради безопасности нашего континента." Володимир Зеленський
Також було відзначено, що в Україні планується багато двосторонньої роботи з Німеччиною в наступному місяці, що свідчить про наміри поглибити співпрацю між державами.
Важливість міжнародної підтримки
Ця телефонна розмова підкреслює важливість міжнародної підтримки України в умовах триваючої агресії з боку Росії. Співпраця з Німеччиною, як одного з ключових партнерів в Європі, може суттєво вплинути на подальший розвиток подій у регіоні.
- Очікується, що двосторонні зустрічі та спільні ініціативи допоможуть Україні зміцнити свою обороноздатність.
- Спільна робота сприятиме просуванню дипломатичних рішень для досягнення миру.
Читайте також
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами
- Зустріч Путіна та Лукашенка на Валдаї: чи втягне Росія Білорусь у війну
- Зеленський обговорив з президентом Латвії новий етап програми Drone Deal
- Розширення інфраструктури в Білорусі: чи є загроза нарощування військ біля кордону
- Зеленський про нову фазу кризи в Криму: удари по логістиці та енергетиці окупантів

