Зеленський назвав втрати України у війні з Росією.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що починаючи з початку конфлікту з Росією, загинуло 45 100 українських військовослужбовців, а 390 тисяч були поранені. Невідомо точну кількість зниклих безвісти та полонених, але ведуться роботи для їх встановлення.
У війні з рф загинуло приблизно 45 100 українців, 390 тис - поранені, — президент України Володимир Зеленський pic.twitter.com/4C71i5smum
— Главком (@GLAVCOM_UA) February 4, 2025
Зеленський також зазначив, що відомо про евакуацію певної кількості дітей з території України, проте не можна встановити скільки з них загинуло на окупованих територіях. Також невідома кількість працівників держустанов, які потрапили до російського полону.
За словами Зеленського, російські втрати значно більші, оскільки їм бракує ефективної медичної допомоги на полі бою. Більше ніж 350 тисяч росіян були знищені, 50-70 тисяч зникли безвісти, а 600-700 тисяч були поранені. Зеленський нагадав, що готовий до переговорів з російським президентом Путіним для досягнення миру в Україні.
Читайте також
- Зеленський назвав альтернативу членству України в НАТО
- Зеленський розповів про нові санкції РНБО, заміну керівництва податкової та фінмоніторингу
- Питання Запорізької АЕС буде піднято на першій зустрічі з Росією – президент