Зеленський підписав закон: воєнний стан та мобілізацію продовжено на 90 діб.
Продовження воєнного стану в Україні
Як повідомляє Novyny.live: Президент України Володимир Зеленський підписав закон про продовження воєнного стану та загальної мобілізації. Закон був підписаний 26 січня 2026 року, і відповідно до його положень, режим воєнного стану буде подовжено з 3 лютого 2026 року на 90 діб.
Цей крок є продовженням політики, яку Верховна Рада підтримала 18 разів, з метою забезпечення безпеки країни в умовах триваючої загрози. Продовження дії воєнного стану та мобілізації свідчить про серйозність ситуації в Україні та необхідність підтримувати обороноздатність держави.
Важливість закону
Продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні відображає постійну загрозу безпеці країни, що змушує уряд вжити заходів для зміцнення оборонних можливостей. Цей закон є важливим елементом стратегії держави у відповідь на виклики, які виникають внаслідок конфліктів у регіоні та свідчить про готовність України зберігати стабільність та захищати свої національні інтереси.
Читайте також
- Зеленський про обстріл Києва: 68 ракет і 351 дрон, є жертви
- Макрон вперше за 16 років відвідав Сирію: що обіцяє Франція народу
- Константинівка під контролем України: ЗСУ відбили 11 штурмів за вихідні
- Росія перекидає протикорабельні ракети до кордонів України: що це змінює
- Масована атака на Київ: 12 загиблих, 60 поранених, пошкоджено понад 10 локацій
- Зеленський назвав головну слабкість України у війні та умову перемоги

