Зеленський про Путіна: він не зацікавлений у закінченні війни та не відпустить Україну.
Заява Президента України
Як повідомляє Novyny.live: Президент України Володимир Зеленський заявив, що Володимир Путін не зацікавлений у закінченні війни та не відпустить Україну. Цю заяву було зроблено на безпековій конференції в Мюнхені 14 лютого. Зеленський підкреслив, що російський президент може вбачати себе царем, але насправді є "рабом війни".
Ситуація з енергетичною інфраструктурою
Зеленський також зазначив, що Путін не має інтересу до звичайного життя, оскільки "не сидить у кафе". Він підкреслив, що уявити Путіна без війни неможливо, адже "ніхто в Україні не вірить, що він відпустить Україну чи Європу".
Крім того, президент України звернув увагу на те, що всі електростанції в Україні отримали пошкодження від атак Російської Федерації. Ця інформація підкреслює серйозність ситуації з енергетичною інфраструктурою країни в умовах триваючого конфлікту.
Заяви Зеленського відображають тривогу української влади щодо намірів Росії та відзначають постійні загрози для енергетичної безпеки України. Виступ на міжнародній платформі, як конференція в Мюнхені, підкреслює важливість міжнародної підтримки в умовах агресії. Ситуація з енергетичною інфраструктурою також свідчить про необхідність вжиття невідкладних заходів для забезпечення енергетичної стабільності країни.
Читайте також
- ОБСЄ зафіксувала ескалацію російських атак на цивільних: у Кремлі зростає відчай
- СБУ відкрила справу проти Герасимова: організація удару по Києву 2 липня
- Зеленський назвав число жертв удару по Києву: 30 загиблих та майже 100 поранених
- Україна уклала шість угод на 10 років у рамках Drone Deal: до ініціативи приєднаються ще 20 країн
- Таємна зустріч Путіна і Лукашенка: чи втягне Білорусь у війну
- Конгресмени США вимагають негайної допомоги Україні після удару по Києву: 30 загиблих

