Зеленський провів Ставку: доручено знайти системи ПРО та наростити снаряди.
Засідання Ставки Президента України
Як повідомляє Novyny.live: Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки, на якому обговорили ключові питання, що стосуються безпеки та обороноздатності країни. Основна увага була приділена пошуку додаткових систем антибалістичного захисту, а також нарощенню постачання 155-мм снарядів. Президент підкреслив важливість детального аналізу стану виконання рішень, які були обговорені з військовими на передовій:
“Провів Ставку. Важливо, що дуже детально проаналізували стан виконання тих рішень, про які говорили наші військові на передовій,”
Володимир Зеленський
Ключові питання, що обговорювалися на засіданні
На засіданні також обговорювалися питання фінансування, виробництва боєприпасів та підготовки бійців. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповідав про стійкість позицій, наголошуючи на стабільному поповненні особового складу в 160 військових частинах. Крім того, кількість бригад з правом самостійної базової військової підготовки зросла вдвічі, що свідчить про зусилля країни у підвищенні обороноздатності та підготовки військових до виконання завдань.
- Питання фінансування
- Виробництво боєприпасів
- Підготовка бійців
Таким чином, засідання Ставки відзначилося актуальними питаннями, що стосуються безпеки та ефективності оборонних заходів, які здійснюються в Україні у відповідь на сучасні виклики. Зосередження на антибалістичному захисті та виробництві боєприпасів підкреслює необхідність зміцнення оборонних можливостей країни в умовах зростаючих загроз. Підготовка військових та стабільність у поповненні особового складу також є важливими аспектами для підтримки обороноздатності України.
Читайте також
- Удар по НПЗ РФ за 1300 км та танкерах: що відомо про атаку 14 липня
- Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: що зміниться
- Україна отримала ліцензії на виробництво ракет SCALP, AASM та Aster 30
- Україна завершила розробку власної антибалістичної ракети: до системи Freyja долучились 10 країн
- ЗСУ досягли переваги у FPV-дронах: Росія втрачає 400 солдатів за 1 км² в Донбасі
- Конфлікт Міноборони та Генштабу: чи готують відставку міністра Федорова

