Зеленський та Зеленська у Вільнюсі: зустріч Люблинського трикутника до річниці повстання.
Зустріч у Вільнюсі
Як повідомляє UATV: Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська прибули до Вільнюса 25 січня для участі в заходах, присвячених 163-й річниці Январського восстання. Ця подія стала важливою платформою для обговорення питань співпраці України, Польщі та Литви в форматі Люблинського тріугольника.
У рамках зустрічі, що проходить за участі президентів Литви Гитанаса Науседи та Польщі Кароля Навроцького, лідери трьох країн обговорять актуальні питання безпеки, економічного співробітництва та культурних зв'язків. Зустріч у Вільнюсі символізує спільні зусилля країни у відстоюванні демократії та історичної пам'яті.
Значення Январського восстання
Важливо, що Январське восстання є значущою подією в історії трьох народів, і його річниця надає можливість згадати про спільні цінності та виклики, які стоять перед регіоном. Зустріч у Вільнюсі підкреслює важливість співпраці між Україною, Польщею та Литвою в сучасному геополітичному контексті.
Ця зустріч відбувається на фоні зростаючих викликів у сфері безпеки в регіоні, зокрема через агресивні дії з боку Росії. Співпраця між Україною, Польщею та Литвою є ключовою для зміцнення стабільності в Східній Європі, а також для розвитку економічних і культурних зв’язків, які можуть сприяти довготривалій безпеці та процвітанню країн.
Відзначення Январського восстання також підкреслює історичну спільність і прагнення до демократичних цінностей в усіх трьох країнах.
Читайте також
- Тока
- Зеленський: план дальнобійних санкцій виконано: понад 1000 ударів дронами
- Зеленський провів нараду з військовим керівництвом: визначено план відповіді на удари РФ
- ЄС ухвалив 21-й пакет санкцій проти Росії: що передбачають нові обмеження
- Масована атака на Київщину та Слов’янськ: 11 загиблих і десятки поранених
- ЗСУ вразили завод «Авитек» у Кірові: що виробляло підприємство

