Зеленський увів у дію рішення РНБО про гарантії безпеки для України.
Гарантії безпеки для України
Як повідомляє Novyny.live: Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 30 січня 2026 року, яке стосується гарантій безпеки для України. Указ набирає чинності з моменту офіційного оприлюднення.
30 січня 2026 року стала ключовою датою, коли Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення, що передбачає багаторівневі гарантії безпеки для України. Про це заявив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, зазначивши, що це стане потужною відповіддю у випадку повторної агресії з боку Росії. Володимир Зеленський також акцентував на важливості перших кроків для припинення вогню, підкреслюючи, що спершу необхідно підписати гарантії безпеки та створити деескалаційну атмосферу.
Обговорення теми безпеки
У зв'язку з цими подіями, у ефірі День.LIVE обговорювали тему гарантій безпеки для України, беручи участь у дискусії такі гості, як:
- Микола Голомша
- Ольга Айвазовська
- Володимир Коваленко
- Ростислав Коробка
- Віктор Трегубов
- Дмитро Соломчук
- Владислав Волошин
- Ганна Малкіна
Введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони свідчить про активізацію зусиль України щодо забезпечення своєї безпеки в умовах триваючої агресії з боку Росії. Підписання гарантій безпеки може стати важливим кроком у напрямку стабілізації ситуації в регіоні та покращення міжнародної підтримки України. Дискусії щодо цих питань, які відбуваються на різних платформах, підкреслюють актуальність теми безпеки та мирного вирішення конфлікту.
Читайте також
- Україна ініціювала процедури ЮНЕСКО після удару РФ по Лаврі: що відомо про руйнування
- Трамп погрожує 100% митом на французькі вина: вимога скасувати податок для США
- Україна та Молдова розпочали переговори про вступ до ЄС: перший кластер відкрито
- Україна ліквідовує наслідки масованої атаки 15 червня: 70 ракет та 611 дронів
- Масована атака на Україну 15 червня: понад 60 ракет по Києву, є загиблі та поранені
- Атака РФ на Дніпро, Донеччину та Запоріжжя: є постраждалі та руйнування

