Зеленський виступить на саміті ЄС 18-19 червня: відкриття першого кластера переговорів.
Зустріч лідерів Європейського Союзу
Як повідомляє UATV: На зустрічі лідерів Європейського Союзу, що відбудеться 18-19 червня в Брюсселі, президент України Володимир Зеленський виступить з ключовою промовою. Обговорення на цій зустрічі буде зосереджене на відкритті першого кластера в переговорах про вступ України до ЄС. Це важлива подія, яка може стати новим етапом у розвитку стосунків між Україною та Європейським Союзом.
Антониу Кошта, президент Європейської Ради, підкреслив, що Україна продовжує залишатися в центрі уваги ЄС. Він зазначив:
“Украина по-прежнему занимает важное место в нашей повестке дня, и мы начнем наше обсуждение с выступления президента Зеленского.”Це свідчить про те, наскільки важливою є роль України у політичному порядку денному Європейського Союзу, а також про очікування щодо прогресу у переговорах.
Активність України у зовнішній політиці
Володимир Зеленський нещодавно провів зустріч з прем'єр-міністром Швеції Ульфом Кристерссоном 9 червня, що також підкреслює активність України у зовнішній політиці. Візит президента України до Швеції відбувся в кінці травня, що свідчить про постійну роботу над зміцненням зв'язків з європейськими партнерами.
За словами Антониу Кошти, відкриття першого кластера переговорів
“положит конец длительному тупику в процессе вступления этих двух стран.”Це свідчить про сподівання на позитивні зміни в інтеграційних процесах України до Європейського Союзу. Очікується, що результати цієї зустрічі можуть мати значний вплив на подальший розвиток відносин України з ЄС.
Зустріч лідерів ЄС та промова президента Зеленського в Брюсселі є ключовими моментами у контексті європейської інтеграції України. Відкриття першого кластера переговорів може стати важливим кроком у напрямку поглиблення співпраці та взаємодії між Україною та Європейським Союзом. Ці події відображають не лише політичну підтримку України з боку ЄС, але й прагнення Києва продовжувати свій європейський шлях, незважаючи на існуючі виклики.
Читайте також
- Саміт G7 обговорить мирні переговори: чи змінилася ситуація на користь України
- Зеленський затвердив День Сил безпілотних систем: що відомо про нове свято
- Росіяни можуть вийти на протести через мобілізацію: експерт ЦРУ назвав умову
- Україна атакувала завод у Чебоксарах: Зеленський підтвердив удар по НПЗ
- Масована атака РФ на Україну: 221 дрон і дві ракети за ніч 11 червня
- В Україні вперше відзначать День Сил безпілотних систем: указ підписано

