Зеленський закликав ОБСЄ не послаблювати санкції: чому це критично.
Звернення Президента України до Парламентської асамблеї ОБСЄ
Як повідомляє Espreso.tv: Президент України Володимир Зеленський звернувся до 33-ї сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, закликаючи членів асамблеї не знижувати санкційний тиск на Росію. Він акцентував увагу на важливості введення нових санкцій, особливо проти нафтового сектору Росії, щоб обмежити її можливості адаптуватися до війни.
"Війна Росії ніколи, ніколи не має стати нормою". — Володимир Зеленський
Зеленський закликав міжнародну спільноту до активних дій, зазначаючи, що лише через тиск на Росію вона буде змушена перейти до переговорів. "Прошу не знижувати санкційний тиск, запроваджувати нові санкції, щоб Росія мала менше способів адаптуватися до цієї війни й була змушена рухатися до переговорів", - зазначив він.
Крім того, Президент України висловив вдячність усім, хто виступає проти агресії, заявивши: "Я вдячний усім, хто відмовляється мовчати, коли Росія вбиває". Звернення Зеленського на сесії ОБСЄ підкреслює необхідність збереження єдності і рішучості в боротьбі проти агресора.
Актуальність міжнародних санкцій
Звернення Володимира Зеленського на сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ відображає актуальність питання міжнародних санкцій проти Росії в контексті війни, що триває. Заклик до нових санкцій, особливо проти нафтового сектора, свідчить про стратегічний підхід України до зменшення економічних можливостей агресора. Це також підкреслює важливість міжнародної солідарності в підтримці України та необхідність активних дій з боку світової спільноти для забезпечення миру і стабільності в регіоні.
Читайте також
- Зеленський провів нараду з військовим керівництвом: визначено план відповіді на удари РФ
- ЄС ухвалив 21-й пакет санкцій проти Росії: що передбачають нові обмеження
- Масована атака на Київщину та Слов’янськ: 11 загиблих і десятки поранених
- ЗСУ вразили завод «Авитек» у Кірові: що виробляло підприємство
- Зеленський назвав переломний момент у відносинах із Трампом: що сталося у Ватикані
- Зеленський заявив про загрозу блокування зернового коридору: Україна скликає Радбез ООН

