Зеленський зустрівся з головою ЦРУ Бернсом: війна закінчиться.
Останній офіційний візит до України на посаді директора Центрального розвідувального управління США Вільяма Бернса повідомив президент України Володимир Зеленський.
Під час війни з Росією відбулися стратегічні зустрічі між українським керівництвом та главою американської розвідки як на території України, так і в інших країнах світу.
Ці зустрічі протікали у режимі суворої конфіденційності і не публікувалися в засобах масової інформації.
Володимир Зеленський висловив вдячність Вільяму Бернсу за надану підтримку і допомогу, акцентуючи увагу на важливості збереження конфіденційності співпраці.
Президент також сподівається на подальшу взаємодію і майбутні зустрічі після завершення війни і досягнення надійного миру, на якому працюють обидві країни.
Раніше Володимир Зеленський висловив свою думку про заяву Володимира Путіна про Стамбульські переговори і роль Віктора Орбана.
Читайте також
- Естонія виправдала падіння дронів у НАТО: це ціна ударів по Росії
- Удари по НПЗ та заводу у РФ: ЗСУ відповіли на тиждень масованих атак
- Зеленський вніс у Раду закон про Національний пантеон: що зміниться
- Атаки "Шахедів" зміняться після відключення білоруських ретрансляторів: що відомо
- Білецький нагадав про головний обов'язок українців у День Конституції
- Зеленський підписав закон про святкування тисячоліття Києво-Печерської лаври

