Зеленський зустрівся з прем’єром Нідерландів: йдеться про зміцнення української ППО.
Зустріч Зеленського та Скоофа
Як повідомляє Novyny.live: 13 лютого 2023 року президент України Володимир Зеленський провів зустріч з прем'єр-міністром Нідерландів Діком Скоофом. Основною метою цієї зустрічі стало обговорення зміцнення української протиповітряної оборони (ППО). Співрозмовники акцентували увагу на важливості посилення координації між партнерами на фоні нарощування російського виробництва балістичних ракет.
Ця зустріч відбулася на тлі безпекової конференції в Мюнхені, яка також стартувала 13 лютого 2023 року і триватиме до 15 лютого 2023 року. Українську делегацію на конференції, яка є важливою платформою для обговорення питань безпеки, очолив президент Зеленський.
Володимир Зеленський під час зустрічі підкреслив, що "важливо збільшувати координацію між партнерами на тлі нарощування російського виробництва балістичних ракет".
Ці слова свідчать про актуальність теми безпеки для України та необхідність міжнародної підтримки в умовах загроз, з якими стикається країна.
Важливість міжнародної співпраці
Зустріч між Зеленським та Скоофом підкреслює важливість міжнародної співпраці у сфері безпеки, особливо в контексті зростаючої агресії з боку Росії. Підтримка Нідерландів, як одного з ключових партнерів України, може допомогти зміцнити обороноздатність країни, що є критично важливим у поточній геополітичній ситуації.
Безпекова конференція в Мюнхені надає додаткову платформу для обговорення і формування спільних стратегій протидії загрозам, з якими стикається Україна та інші країни Європи.
Читайте також
- Україна збільшила дальність ударів до 2000 км: які об’єкти РФ вражено
- Рибачук розкрив роль Абрамовича в переговорах: що Путін хотів дізнатися від Зеленського
- Путін визнав проблеми армії РФ: “не так швидко, як хотілося б”
- Зеленський анонсував доплати військовим до 400 000 грн: деталі реформи контрактів
- Зеленський анонсував нові виплати військовим: скільки отримуватимуть бійці
- Україна вразила ціль на 800 км в РФ: Зеленський анонсував нові доплати армії

