ЗСУ ліквідували понад 10 тисяч російських військових за березень: нові дані.
Значні втрати противника
Як повідомляє UATV: У березні 2023 року авіація Сил безпілотних систем Збройних сил України ліквідувала понад 10 тисяч військових Російської Федерації. Відповідно до інформації, наданої командуючим СБС ВСУ Робертом Бровди, ці дані свідчать про значні втрати противника. Загалом, з початку війни, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, загальна кількість ліквідованих російських військових перевищила 1,29 мільйона осіб.
Активізація бойових дій
Темп мобілізації російських військ у березні перевищив тисячу осіб на добу. Це свідчить про активізацію зусиль противника в умовах продовження бойових дій. Протягом останніх діб українські сили знищили:
- 970 російських окупантів
- 61 артилерійську систему
- 2 296 ворожих безпілотників
Такі результати свідчать про ефективність дій українських військових і продовження боротьби за територіальну цілісність України.
"Ліквідовано понад 10 тисяч військових РФ", — зазначив Роберт Бровди, підкреслюючи значний внесок авіації Сил безпілотних систем у протидію агресору.
Ці дані підкреслюють важливість використання безпілотних технологій у сучасних військових конфліктах, а також вказують на триваюче загострення протистояння між Україною та Росією. З огляду на високі темпи мобілізації російських військ, ситуація на фронті залишатиметься напруженою, що зумовлює необхідність підтримки українських збройних сил на всіх рівнях.
Читайте також
- Росія атакувала Україну 293 дронами та ракетою: скільки збила ППО
- Російська армія зазнала невдач у весняній кампанії: на фронті назріває перелам
- Росія вдарила фосфорними бомбами по Константиновці: опубліковано відео атаки
- Втрати РФ сягають 35 тисяч на місяць: Кремль нарощує випуск балістики
- Командир ЗСУ назвав терміни перелому на фронті: коли Росія програє тактично
- Росія не має ресурсів для наступу на всіх ділянках: що відбувається біля Куп’янська

