ЗСУ просунулися на одному з найгарячіших напрямків фронту — ISW.


За даними Інституту вивчення війни (ISW), українські війська продовжують просуватися на Покровському напрямку в Донецькій області. Зокрема, вони вдало відступили російські спроби захоплення села Покровськ та заблокували спроби російських диверсантів прорватися до населеного пункту.
Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський повідомив про те, що російські війська активно зосереджуються на напрямках Покровськ та Новопавлівськ, але українські війська успішно протистоять.
Також, українські війська продемонстрували відео знищення ворожої техніки та вдало провели операцію під назвою "Дроноцид", спрямовану на знищення російських операторів безпілотників. Продовження бойових дій на Донеччині залишається під контролем українських сил, які продовжують активно відстоювати свої позиції та не допускати ворожих проривів.
Українські захисники продовжують працювати на благо нації, відстоюючи свою країну від агресора та демонструючи готовність до захисту своєї території.
Читайте також
- У ЄС висловилися про дії України щодо НАБУ та САП
- Сім'ї Садового на життя замало 60 тисяч — мер пояснив витрати
- Осучаснення виплат військових ЗСУ — що чекає у серпні
- Голова НАБУ відреагував на ухвалений ВР законопроєкт — що сказав
- Зеленський анонсував нові обміни — кого звільнять із застінків РФ
- Вимагав 300 тис. дол — САП завершила слідство щодо працівника СБУ