ЗСУ уразили нафтобазу в Ростовській області.
Українські війська провели удар по нафтобазі "Комбінат "Атлас" у Ростовській області, яка є джерелом палива для російських військових на окупованих територіях. Атака була відбита з метою обмеження можливостей противника. Пожежа спалахнула після удару, деталі встановлюються. За повідомленням Генерального штабу, українські війська продовжать боротьбу для знищення військово-економічного потенціалу окупантів та припинення агресії проти України.
Атаки дронів на підприємства у зоні конфлікту
Це не перший випадок, коли дрони атакують підприємства на окупованих територіях. Минулої ночі об'єктом нападу стало підприємство "Невинномиський Азот" у Ставропольському краї. Зараз проводиться розслідування і вживаються заходи для ліквідації наслідків цього інциденту.
Дії українських військ та атаки дронів на важливі об'єкти в окупованих територіях свідчать про наміри обмежити можливості противника та залучити його до переговорної угоди.
Читайте також
- Росія вдарила авіабомбами та дронами по Харківщині: є загиблі та поранені
- Атака дронів на Московський НПЗ: Собянін визнав масштабні пошкодження
- Росія обстріляла Київ, Полтавщину та Сумщину: є загиблий та поранені
- Нічна атака РФ: 7 ракет і майже 240 дронів, є загиблі та поранені
- Примусова евакуація дітей на Дніпропетровщині: 23 населені пункти під загрозою
- Масова атака дронів на Москву: 43 безпілотники досягли цілі

