ЗСУ вдарили по полігону "Капустін Яр": там готують запуски міжконтинентальних ракет.
Операції Сил оборони України
Як повідомляє Novyny.live: Сили оборони України завдали удари по військовому полігону "Капустін Яр", розташованому в Астраханській області Росії. Цей полігон відомий своєю діяльністю, пов'язаною з підготовкою до запусків міжконтинентальних ракет середньої дальності. Атака була здійснена за допомогою високоточних ракет українського виробництва, зокрема FP-5 "Фламінго".
В результаті удару було пошкоджено комплекс ангарних споруд, які використовуються для передстартової підготовки ракет. Крім того, українські сили вдалися до знищення важливих військових об'єктів не лише на полігоні, а й на інших напрямках. Зокрема, було знищено РСЗВ "Торнадо-С" на Південно-Слобожанському напрямку.
Знищення військових об'єктів
Окрім того, під час операцій в Макіївці на Донеччині було знищено логістичний хаб противника, а в Курській області РФ – пункт управління безпілотними літальними апаратами. Також виведено з ладу станцію радіоелектронної боротьби в Брянській області. Варто зазначити, що 4 лютого цього року в районі Красного Бєлгородської області була уражена радіолокаційна станція ЗРК С-400.
Ці удари є частиною більш широкої військової кампанії, оскільки перший запуск міжконтинентальної ракети "Орєшнік" проти України відбувся у Дніпрі в 2024 році. Сили оборони України продовжують вживати заходів для нейтралізації загроз з боку противника, завдаючи удари по важливих військових об'єктах в Росії та на тимчасово окупованих територіях.
Ці події підкреслюють активізацію військових дій між Україною та Росією, зокрема в контексті загрози, яку представляють міжконтинентальні ракети, і необхідності України вжити заходів для захисту своїх територій.
Удари по військовим об'єктам противника свідчать про стратегічний підхід українських сил до знищення інфраструктури, що може бути використана для наступальних дій проти України. Такі операції можуть змінити хід конфлікту, посилюючи позиції України на полі бою та зменшуючи можливості противника.
Читайте також
- Сили безпілотників ЗСУ знищили 13 суден РФ біля Криму: деталі удару
- Російські окупанти на островах Дніпра потрапили в напівблокаду: FPV-дрони знищили човни
- Розвідка Нідерландів викрила хакерів РФ: вони стежили через камери за військовою допомогою Києву
- Росія втратила контроль над Азовським морем: експортні порти залишилися без захисту
- Росія запустила масштабну інформаційну кампанію проти Заходу: що відомо
- Генпрокурор підтвердив убивство Анастасії Березовської: що відомо про справу

