ЗСУ знищили літак-носій бомб під Запоріжжям: як це змінило оборону міста.
17.10.2025
1060
Журналіст
Шосталь Олександр
17.10.2025
1060
Знищення літака-носія змінило ситуацію в Запоріжжі
Як повідомляє inkorr.com: Нещодавно Українські Повітряні Сили завдали серйозного удару по планах окупантів, знищивши літак-носія керованих авіаційних бомб, який намагався атакувати Запоріжжя. Про це повідомив голова Запорізької Оперативної Військово-Адміністративної Округи Іван Федоров. Тепер ворог не має можливості безпосередньо наближатися до міста для завдання ударів, що значно спрощує завдання оборони Запоріжжя.
За його словами, Повітряні сили ЗСУ ліквідували ворожий літак, який заходив на пускові позиції саме в напрямку обласного центру.
Ця нова ситуація не лише унеможливила обстріли, але й змусила ворога переглянути свою тактику ведення війни. Тепер кожна атака перевіряється з максимальною ретельністю, щоб забезпечити безпеку мирних мешканців міста.
В контексті боротьби за Запоріжжя ці події мають важливе значення. Вони свідчать про активність українських військових, які вдосконалюють свої стратегії для захисту громадян. Ця перемога також підвищує моральний дух не тільки військових, але й цивільних, які продовжують жити під загрозою обстрілів.Читайте також
- Помер сенатор США Ліндсі Грем: раптова хвороба забрала життя прихильника України
- Помер сенатор США Ліндсі Грем: що відомо про смерть союзника України
- Нові санкції для порушників закону: блокування рахунків, прав та пенсій
- Росія зламала систему ядерного стримування: яка загроза для України
- У Кремлі паніка через Трампа: Пєсков і Захарова суперечать один одному
- Франція та Польща створили групу з ядерної безпеки: що це означає для НАТО

