14 років після вбивства Оксани Макар: що сталося з винуватцями.
Вбивство Оксани Макар
Як повідомляє TSN.ua: У березні 2022 року в Україні відзначили 14 років з моменту вбивства 18-річної Оксани Макар, що стало резонансною подією в суспільстві. Дівчина померла 29 березня 2012 року, а справа, пов'язана з її загибеллю, привернула увагу не лише громадськості, а й медіа. У результаті розслідування були засуджені троє чоловіків: Євген Краснощок, Артем Погосян та Максим Присяжнюк.
Євген Краснощок отримав довічне ув'язнення, тоді як Артем Погосян був засуджений на 14 років, а Максим Присяжнюк — на 15 років ув'язнення. У 2024 році Максим Присяжнюк був достроково звільнений, тоді як Артем Погосян подав клопотання про дострокове звільнення, але суд відмовив. Таким чином, доля кожного з обвинувачених склалася по-різному, що викликало обговорення в суспільстві.
Коментарі матері Оксани
Мати Оксани Макар, Тетяна Суровицька, коментуючи ситуацію, зазначила, що Краснощок, який отримав довічне, намагався пом'якшити свою провину:
“Краснощок, який отримав довічне, благав (про пом'якшення), дуже чемно спілкувався зі мною. Попрохав у мене вибачення. Але його вибачення мені до одного місця.” - Тетяна Суровицька
Окрім того, вона висловила готовність прийняти допомогу: “Якщо у когось буде можливість допомогти мені, то я не відмовлюсь.”
На жаль, пам'ятник на могилі Оксани Макар був зруйнований внаслідок російського обстрілу, що ще раз підкреслює трагічні обставини, пов'язані з її загибеллю. Ця подія залишає глибокий слід в українському суспільстві, викликаючи питання про правосуддя, пам'ять та віру в справедливість.
Справа Оксани Макар є яскравим прикладом того, як суспільство реагує на жорстокі злочини та їх наслідки. Вона продовжує бути важливою темою для обговорення в Україні, піднімаючи питання не лише про індивідуальну відповідальність злочинців, але й про системні проблеми правосуддя. Реакція суспільства на результати судових процесів вказує на глибокі переживання та сподівання на справедливість, які залишаються актуальними і в наші дні.
Читайте також
- З 1 червня стартує прийом заяв на виплату 19 400 грн: хто отримає гроші на дрова
- Суд зобов’язав ТЦК надати відстрочку студенту з Польщі: деталі рішення
- Українці можуть оскаржити незняті штрафи за військовий облік: строки давності минули
- Українці можуть оскаржити дії ТЦК: як подати скаргу на порушення прав
- Українці отримають електронні військово-облікові документи: як це працює в "Дії"
- У Києві проблемні укриття: депутатка вимагає закону для приватних сховищ

