296 боїв за добу: ЗСУ зупинили понад 50 штурмів на двох напрямках.
Ситуація на фронті 27 травня 2023 року
Як повідомляє UATV: 27 травня 2023 року на фронті відбулося 296 боїв. Українські захисники успішно зупинили понад 50 ворожих штурмів, при цьому найбільше атак було зафіксовано на Гуляйпольському та Константиновському напрямках.
За даними оперативної інформації, на Покровському напрямку відбулося 53 штурмові дії ворога, а також більше 50 ворожих штурмів. На Южно-Слобожанському напрямку було зафіксовано 13 атак, на Константиновському напрямку – 26, а на Гуляйпольському напрямку – 35. Крім того, ворог здійснив дев'ять штурмових дій на Лиманському напрямку, а також одну наступальну дію на Краматорському напрямку.
Активність ворога
На інших напрямках противник також намагався просунутись. Зокрема, було зафіксовано:
- п'ять спроб на Купянському напрямку;
- три на Орехівському.
Всього за добу відбулося 87 обстрілів позицій українських військ, що свідчить про активність ворога в регіоні.
Крім того, українські захисники відбили два авіаційних удари на Северо-Слобожанському та Курському напрямках. На Славянському напрямку було вчинено вісім штурмів, а на Придніпровському – дві атаки.
Загалом, ситуація на фронті залишається напруженою з високою інтенсивністю бойових дій. Українські військові продовжують вести активну оборону, зупиняючи спроби ворога просунутись у різних напрямках.
Ці події демонструють постійну загрозу для територіальної цілісності України та свідчать про зростання активності противника на різних фронтах. Важливість успішної оборони в даних умовах підкреслює необхідність підтримки з боку союзників, а також зміцнення ресурсів українських військових для протидії агресії. Безумовно, подібні бої впливають на загальну ситуацію в регіоні та можуть мати стратегічні наслідки для подальшого розвитку конфлікту.
Читайте також
- Бійці бригади “Хищник” знищили рідкісну РСЗВ на роботизованій платформі КНДР
- Прогноз погоди на 10 червня: у Києві та області буде до +28 градусів
- Сирський підписав стратегію до 2030: ЗСУ кардинально змінюють артилерію та ракети
- ЗСУ відвойовують майже 100 км² на Запоріжжі: ворог зазнав величезних втрат
- 260 боїв за добу: ЗСУ стримують масований наступ РФ на Покровському напрямку
- 213 боїв за добу та понад 600 км² звільнено: нові втрати армії РФ

