"Я гарантую": експерт заявив про неминуче подорожчання електроенергії.
02.10.2024
1834
Журналіст
Шосталь Олександр
02.10.2024
1834
Тарифи на електроенергію для українців зростуть до 6,5-7 гривень за кіловат-годину до 2025 року, заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. Він також передбачає подальше підвищення тарифів до 8-9 гривень протягом двох-трьох наступних років. Ці дані підтвердили представники енергетичних компаній ДТЕК та YASNO, а також народний депутат Нагорняк.
За словами експерта, обіцянки уряду про збереження тарифів стосуються лише теплопостачання, гарячої води та газу. Всі інші комунальні послуги не затронуті законом, прийнятим у 2022 році.
Читайте також
- Ощадбанк повернув $40 млн та €35 млн після затримання інкасаторів в Угорщині
- Росія зіткнулася з дефіцитом авіапального: перші ознаки кризи після ударів по НПЗ
- Україна запровадила нові правила заокруглення сум у чеках: як це працює
- Ветерани та родини загиблих отримають до 4 100 євро: стартувала грантова програма
- Toyota RAV4 у США зник з полиць: дефіцит через скорочення виробництва та ціни на пальне
- Ощадбанк запустив кешбек 0,5% за поповнення карток: як отримати до 500 грн

