Агенція оборонних закупівель уклала контракти з 76 виробниками БПЛА.
16.04.2025
2673

Журналіст
Шосталь Олександр
16.04.2025
2673

Українські виробники безпілотників отримали більше 104 млрд гривень інвестицій від Міноборони України за 2024-2025 роки. Агенція оборонних закупівель уклала контракти з 76 виробниками безпілотників різних типів, включаючи FPV-дрони, коптери-бомбери, розвідувальні дрони, deepstrike-дрони, багаторазові ударні літаки, літаки-камікадзе та повітряні мішені для потреб протиповітряної оборони.
Міністр оборони Рустем Умєров підкреслив, що ці контракти є частиною стратегії технологічного переозброєння Сил оборони та розвитку українського оборонного виробництва. Він також висловив подяку виробникам за їх рішучість, інноваційність та готовність співпрацювати з військовим фронтом.
Україна має велику потребу у мобілізаційному ресурсі, але Європейський Союз блокує потік іноземних добровольців до країни. Якщо Європа дозволить в'їзд іноземцям з Африки або Латинської Америки, то це стимулюватиме активну участь іноземних добровольців у ЗСУ.
Читайте також
- Росія боїться передати "меморандум" про мир: МЗС назвало причину
- Є 4 дні: Умєров передав Росії український документ про припинення вогню
- Обмін «1000 на 1000». Умєров розповів про повернення оборонців Маріуполя