Як стати персональним тренером? .

Як стати персональним тренером?
Як стати персональним тренером?

Робота тренером завжди була престижною та цікавою. Адже крім доходу, вона завжди давала можливість самовдосконалюватися. Проте навчитися бути тренером також завжди здавалось складно.

Сьогодні існує чимало навчальних платформ та шкіл, як Фітнес академія, де можна здобути якісну освіту, отримати фундаментальні знання, пройти практику та швидко скласти екзамен. Все це можливо навіть дистанційно, особливо вивчення теоретичної частини. 

Персональний тренер: мрія чи реальна можливість? 

Фітнес, а точніше його концепція, давно вийшла за рамки простого залу, де “тягають залізо”. Сьогодні персональний тренер — це провідник, який допомагає налагодити не тільки фізичну форму, але й дає ту підтримку, яку насправді шукає підопічний. 

Якщо говорити про навчання, то варто пройти від першої мотивації — сильного бажання бути тренером, до навчання, практики та постійного професійного розвитку. Тобто будь-яке цікаве та повноцінне, якісне навчання як з Apollo Next, стане надійною базою. Проте світ фітнесу захопливий та завжди спонукає шукати нові знання. 

В Україні існує кілька шляхів отримання освіти в галузі фітнесу:

  1. Вищі навчальні заклади: спеціальності, пов'язані зі спортом, фізіологією чи медициною. 
  2. Курси, які надають необхідні знання. В цьому випадку такі заклади також мають акредитацію, а тому можуть надавати якісні послуги. 

Тобто для початку варто мати ціль, а потім відразу обрати навчальний заклад. Саме на такому якісному навчанні можна далі створювати новий план (яку карʼєру тренер хоче побудувати). 

Сертифікат та практика 

Окрему увагу варто приділити сертифікатам. Саме на їх основі тренер може офіційно працювати в Україні. В нинішній складний час варто подумати про міжнародні сертифікати, як ACE, NSCA, ISSA. Найкращий варіант це Єврореєстр професіоналів фітнесу (European Register of Exercise Professionals) — це реєстр фахівців з фізичної активності й спорту. Саме такий сертифікат видає Фітнес Академія. 

Після навчання важливо здобути практичний досвід. Це можна зробити різними способами:

  1. Стажування в спортзалах або фітнес-центрах.
  2. Проведення пробних занять. 

Практика дає тренеру впевненість у своїх силах, а також допомагає знайти свій підхід, який буде давати бажані результати для підопічних. 

Далі фундаментальне навчання та практика дозволяють розвивати навички, слідкувати за тенденціями та навіть побудувати власний бренд.

Стати персональним тренером в Україні у 2024 році — це вдала ідея, адже робота тренером потребує не лише знань і вмінь, але й відданості та постійного розвитку.


Читайте також

Отримай доступ в канал свіжих новин 112.ua