Якість повітря у Києві: Діденко розповіла, що відомо про смог у столиці.


У Києві гіршиться якість повітря через високу концентрацію забруднюючих часток
Згідно з даними синоптика Наталії Діденко, причиною смогу є розкладання торфу у районі Вишгорода, а також вплив антициклону Serkan. Антициклон створює суху та безвітряну погоду, що сприяє осіданню пилу у повітрі та погіршенню його якості. Такі явища спостерігаються майже щороку, але не є катастрофічними.
Прогнозується, що поліпшення ситуації можна очікувати 27-28 вересня, коли можливі перші дощі. У цей час синоптик рекомендує киянам пити більше води, алергікам залишатися вдома, а всім обмежити провітрювання приміщень. Вона також наголошує, що закриті вікна не повністю захищають від пилу.
Ситуація може вдосконалитись і раніше, ніж очікується, тому важливо бути обережними та дотримуватися рекомендацій щодо здоров'я, закликає синоптик.
Раніше Київ був відзначений як найбрудніше місто у світі.
Читайте також
- Деякі вулиці в Одесі змінять назви — які саме
- Зеленський поговорив з прем’єром Норвегії — про що домовилися
- Шмигаль провів першу нараду на посаді міністра оборони
- Блогер пояснив важливість участі Буданова у бойових операціях
- Клімкін пояснив, чи змінив Трамп стратегію щодо Росії
- Знищення ворожої техніки — одеські морпіхи показали відео