Александр Ісак звернувся до вболівальників Ньюкасла після рекордного трансферу в Ліверпуль.

Александр Ісак звернувся до вболівальників Ньюкасла після рекордного трансферу в Ліверпуль
Александр Ісак звернувся до вболівальників Ньюкасла після рекордного трансферу в Ліверпуль Фото: The Sun

Перехід Александра Ісака до Ліверпуля

Як повідомляє The Sun: Александр Ісак прокоментував свій перехід до Ліверпуля, звернувшись до фанатів Ньюкаслу після завершення угоди. Трансфер став знаковим, адже Ліверпуль уклав контракт на рекордну суму в 130 мільйонів фунтів стерлінгів.

EPA

Ісак, який нещодавно зіткнувся з негативною реакцією уболівальників Ньюкасла, подякував клубу у своєму Instagram. Він написав:

“Хочу висловити вдячність моїм товаришам по команді, персоналу, а, насамперед, місту Ньюкаслу та всім чудовим уболівальникам за ці три незабутніх роки, які ми провели разом. Разом ми написали історію і повернули клуб на те місце, де він по праву належить. Для мене була честю бути частиною цього шляху від виходу до Ліги чемпіонів до перемоги у першому трофеї за понад 70 років. Назавжди вдячний. Дякую, Ньюкасл.”

Відносини Ісака з уболівальниками погіршились, коли він намагався домогтися свого переходу до Ліверпуля, навіть організувавши страйк. Ньюкасл ухвалив коротку заяву про його відхід, не уточнюючи його статус чи вплив на клуб.

Хронологія трансферної саги Ісака

Хронологія трансферу Ісака до Ліверпуля

  • СІЧЕНЬ: Перші натяки на можливий перехід до Ліверпуля.
  • ЛЮТИЙ: Обговорення рекордної суми в 150 мільйонів фунтів стерлінгів.
  • Березень: Ісак заперечує чутки про новий контракт з Ньюкаслом.
  • КВІТЕНЬ: Едді Хау хвалить Ісака як “дуже професійного”.
  • ТРАВЕНЬ: Хау наполягає, що Ісак не покине клуб. Останній матч у формі Ньюкасла.
  • ЧЕРВЕНЬ: Обговорення переходу до Ліверпуля активізуються.
  • ЛИПЕНЬ: Літає з командою на тренувальний збір в Австрії, але пропускає товариські матчі.
  • СЕРПЕНЬ: Тренується самостійно, подає запит на перехід, але без успіху.
  • ВЕРЕСЕНЬ: Перехід до Ліверпуля офіційно підтверджено.

У заяві від Ньюкасла йшлося:

“Ньюкасл Юнайтед може оголосити про продаж нападника Александра Ісака до Ліверпуля за значну рекордну трансферну суму.”

Після страйку Ісак повернувся до тренувань та приєднався до національної збірної Швеції перед кваліфікаційними матчами чемпіонату світу проти Словенії та Косова. За час у Ньюкаслі він провів 109 матчів, забив 62 голи та віддав 11 асистів, включаючи переможний гол у фіналі Кубка Carabao у березні.

У Ліверпулі Ісак гратиме під номером 9. Він зазначив:

“Відчуваю себе дивовижно. Це поєднання того, що клуб будує, і його історії. Я гордий бути частиною цієї команди.”

Ньюкасл використав кошти від продажу Ісака для посилення складу. Команду поповнили Йоан Вісса з Брентфорда за 55 мільйонів фунтів і Нік Вольтемаде з Штутгарта за 69 мільйонів фунтів.

Getty Getty Успішний перехід Ісака відкриває нову главу в його кар'єрі, і з нетерпінням чекаємо, як він проявить себе у Ліверпулі. Тим часом Ньюкасл продовжує активно змінювати склад, оновлюючи команду для нових викликів у майбутніх сезонах.

Читайте також

Реклама