Amazon підписала свою першу угоду з медіа для навчання штучного інтелекту.
Недавно The New York Times уклала угоду з Amazon щодо ліцензування свого редакційного контенту для навчання ШІ-платформ технологічного гіганта після двох років судової битви. Матеріали Times будуть використовуватись у клієнтських сервісах Amazon, а також можливо з'являться посилання на продукти видання у програмному забезпеченні Alexa.
Умови угоди не розкриваються, але це перше домовлення такого роду для Amazon.
Раніше The New York Times критикував OpenAI та Microsoft за незаконне використання свого контенту для навчання ШІ-моделей. Ця угода є важливим кроком у новому співробітництві видання з технологічними компаніями та може визначити нові стандарти для інших медіа-організацій.
Описано угоду The New York Times та Amazon щодо ліцензування редакційного контенту для навчання ШІ-платформ технологічного гіганта, згадано досвід судової битви та підкреслено важливість цього кроку для співпраці між медіа-організаціями та технологічними компаніями. Це може відкрити двері для подібних угод у майбутньому.
Читайте також
- Економіка Росії тріщить по швах: понад пів мільйона громадян стали банкрутами
- Інфляція в Україні змінює вектор: пальне дешевшає, послуги дорожчають
- Росіяни масово скуповують житло за кордоном: чого бояться перед новою хвилею мобілізації
- Москва вперше визнала дефіцит пального через удари БПЛА: черги на АЗС та криза для 50 млн росіян
- Україна отримала 3,35 млрд доларів від Світового банку: на що підуть кошти
- Проїзд у Києві подорожчає до 30 гривень: нові тарифи та проїзні з 15 липня

