Аргентинський голкіпер у Парижі потролив збірну Франції з футболу.
Воротар "Астон Вілли" та збірної Аргентини з футболу Еміліано Мартінес висміяв збірну Франції перед матчем Ліги чемпіонів. За повідомленням порталу "Главком", Мартінес з'явився на матчі з ПСЖ у кепці з емблемою збірної Франції, але на ній зображено лого трофеїв, виграних Аргентиною.
Таким чином, футболіст нагадав, що збірна Аргентини перемогла Францію у фіналі чемпіонату світу 2022 року. Благодяки Мартінесу Аргентина змогла довести гру до серії пенальті та здобула перемогу.
Також до розгромної перемоги в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з Реалом дійшов англійський Арсенал. Півзахисник команди, Деклан Райс, став автором історичного досягнення, забивши два м'ячі зі штрафних у одному матчі плей-офф турніру. Інформацію про це надала Opta Sport.
Учасниками чвертьфіналу також стали Інтер і Барселона, а "Арсенал" став головним фаворитом турніру за прогнозами Opta.
Залишається побачити, які результати принесе наступне протистояння та яка команда найбільш шансувата на перемогу у Лізі чемпіонів.
Читайте також
- Штучний інтелект назвав найкрасивішого футболіста ЧС-2026: це аргентинець
- Зірка Іспанії Ламін Ямаль може не зіграти з Саудівською Аравією: що каже тренер
- Збірна Канади розгромила Катар 6:0 на ЧС-2026: перша перемога в групі В
- Бразилія без Неймара у другому турі ЧС-2026: хто ще зіграє сьогодні
- Мексика та Канада лідирують у групах ЧС-2026: результати другого туру
- Мессі наздогнав Клозе: 16 голів на чемпіонатах світу після хет-трику Алжиру

