Українські дрони завдали Росії збитків на $100 мільярдів: як це вдалося.
Як повідомляє inkorr.com: Українські безпілотники активно атакують російську нафтогазову інфраструктуру, завдаючи значних збитків у розмірі $100 мільярдів. Експерти зазначають, що такі удари суттєво впливають на економіку Росії.
“Дрони здатні перетворювати нафтогазову імперію Росії на пекельні полум’я”
Згідно з інформацією Reuters, вдалося знищити принаймні 17% потужностей російських нафтопереробних заводів, що призвело до зменшення виробництва на понад 6 мільйонів тонн нафти. Нестача бензину відчувається вже в більш ніж 20 регіонах, і деякі нафтопереробні заводи частково зупинили свою роботу. Це створює серйозні економічні труднощі для Росії.
Ефективність атак українських дронів
Експерти вважають, що успіхи українських безпілотників стали можливими завдяки співпраці з західними партнерами та використанню внутрішніх ресурсів для виявлення найбільш уразливих об’єктів російської критичної інфраструктури.
На основі даних The Sun, атаки українських дронів на російську нафтогазову інфраструктуру призвели до величезних фінансових втрат та негативно позначилися на економіці країни-агресора. Нестача бензину та зупинка російських нафтопереробних заводів матимуть серйозні наслідки для російського господарства. Українські дрони довели свою ефективність у страйках на ключові об’єкти нафтогазової інфраструктури Росії, завдяки підтримці західних партнерів та внутрішнім даним.
Ситуація з атакуванням енергетичного сектора Росії засвідчує, наскільки важливими є сучасні технології у війні. Зростаюча залежність російської економіки від нафтогазового експорту робить ці удари особливо критичними, адже вони можуть суттєво ускладнити фінансову стійкість країни. Це також підкреслює необхідність продовження міжнародної підтримки Україні в її боротьбі за суверенітет.
Читайте також
- МВФ схвалив транш на $690 млн для України: що це змінить для відновлення
- Мільярди євро для України: 160 угод підписано на конференції в Гданську
- Росія обстріляла Укрзалізницю понад 5500 разів: збитки сягають сотень мільярдів
- Зеленський оголосив про 160 угод на 10 млрд євро: угода зі Світовим банком на $3,39 млрд
- Українцям масово відмовляють в обміні доларів старого зразка: що каже НБУ
- Україна призупиняє перенесення мобільних номерів: коли і чому це станеться

