Аварії та НС

Київ без води через аварію
Київ залишився без води через аварію в енергосистемі: тривають аварійні відновлювальні роботи

Аварія в енергосистемі Києва Київ залишився без водопостачання в усіх районах через аварію в енергосистемі. Станом на 31 січня, водопостачання відсутнє, і енергетики активно працюють над відновленням електроживлення для об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства. Аварія сталася в енергосист...

13.02.2026 203

Реклама