Росія атакувала Запорожжя безпілотниками: поранені жінки, зруйновані будинки.
Атака на Запорожжя 30 січня
Як повідомляє UATV: 30 січня російські війська здійснили атаку на Запорожжя за допомогою безпілотників. Внаслідок цієї атаки постраждали дві жінки, а також було пошкоджено шість багатоповерхівок і десять приватних будинків. Вибухова хвиля, що виникла під час атаки, вибила вікна, зруйнувала балкони та дахи будівель.
Атака відбулася вночі, і в одному з районів міста один приватний будинок був майже повністю знищений, ще шість будинків отримали значні пошкодження. Пожежа, що почалася внаслідок вибухів, була ліквідована лише вранці. За словами місцевих жителів, звуки вибухів були дуже гучними. Один із жителів, Володимир, зазначив:
“Я вже спав, а потім чую — як загудить, громко-громко. Потім як бабахне. Вскочив, думаю, що робити, куди.”
Інший мешканець, Іван, розповів: “Гудів сильно. Ми думали, з нашим домом поруч. Сюди прийшли вночі, побачили, що він накоїв. Таке діло. А має бути перемир'я з ноль-ноль години.”
Вплив атак на цивільних
З початку січня в Запорожжі російські безпілотники і ракети пошкодили 22 багатоповерхових будинки і 13 приватних. Внаслідок цих атак загинули троє мирних жителів. Атака 30 січня стала ще однією трагедією для місцевих жителів, які продовжують страждати від військових дій.
Ця атака підкреслює незменшувану загрозу для цивільного населення в Україні, особливо в регіонах, які зазнають регулярних обстрілів. В ситуації, коли мирні угоди не виконуються, і насильство триває, жителі Запорожжя продовжують жити в умовах невизначеності та страху. Ситуація в регіоні вимагає термінових зусиль з боку міжнародної спільноти для забезпечення безпеки і стабільності, щоб запобігти подальшим жертвам серед цивільного населення.
Читайте також
- Атака на вокзал у Сумах: безпілотник влучив у пасажирський поїзд
- Київ після смертельної ДТП із загибеллю чотирьох осіб: які нові зміни в ПДР готують
- Удар по Павлограду: п’ятеро постраждалих, серед них 13-річний хлопчик
- Росія атакувала цивільні судна в Одесі: 8 поранених, 22 дельфіни загинули
- Масована атака безпілотників на Дніпропетровщину: 12 поранених, серед них дитина
- Атака на НПЗ у Самарі зупинила переробку 10 тисяч тонн нафти на добу

