Авіабомби по центру Сум: четверо загиблих, серед них дитина, 20 поранених.
Трагедія в Сумах
Як повідомляє UATV: 3 липня російська окупаційна армія завдала удару авіабомбами по центральних вулицях Сум. Внаслідок цього трагічного інциденту загинули четверо людей, серед яких одна дитина, а щонайменше 20 осіб отримали поранення. Атака відбулася в епіцентрі, де розташовані багатоповерховий будинок, магазин та проїзна частина.
Голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров підтвердив інформацію про жертви. Він зазначив:
"Российский удар унес жизни трех взрослых и ребенка. 20 человек уже госпитализированы. Половина из них — с тяжелыми ранениями, часть находится в операционных. Среди пострадавших, предварительно, трое несовершеннолетних." Олег Григоров
Ці слова підкреслюють серйозність ситуації та масштаби наслідків атаки. На даний момент інформація про поранених продовжує уточнюватися, а медичні служби працюють над наданням необхідної допомоги постраждалим. Ситуація в Сумах залишається напруженою, і органи влади продовжують моніторинг обстановки в місті.
Міжнародна реакція на агресію
Ця трагедія є ще одним підтвердженням зростаючої напруги в регіоні та наслідків російської агресії, що триває вже понад рік. Важливою є реакція міжнародної спільноти на такі акти насильства, оскільки подібні удари значно впливають на гуманітарну ситуацію в Україні та потребують термінових заходів для захисту цивільних осіб.
Читайте також
- Атака на Запоріжжя 3 липня: загиблий і шестеро поранених через удари дронів
- У Києві завершили пошуки під завалами будинку: 30 загиблих через атаку РФ
- Обстріли Донеччини 3 липня: загиблі у Краматорську та Слов’янську
- Атака на Запоріжжя: поранено 7 людей, серед них 11-річна дитина, є загиблі
- Обстріл Сумської громади 3 липня: загинула жінка, четверо поранених
- Раду оборони Харківщини розширює евакуацію з 60 населених пунктів: кого вивозять

