Нафтогаз стягне з Росії 120 млн євро: рішення австрійського суду.
04.08.2025
851
Журналіст
Шосталь Олександр
04.08.2025
851
Українська компанія "Нафтогаз" отримала можливість примусово стягнути у Росії 120 млн євро у вигляді активів, які знаходяться у цій країні. Це сталося в рамках справи про компенсацію за незаконне захоплення російськими військами майна "Нафтогазу" в тимчасово окупованому Криму.
У результаті рішення суду, "Нафтогаз" може стягнути з Росії кошти шляхом продажу понад 20 об'єктів нерухомості російських активів, розташованих у Австрії. Загальна вартість цих активів перевищує 120 млн євро. Також проводяться подібні дії в інших юрисдикціях.
У 2016 році "Нафтогаз" розпочав арбітражну справу проти Росії для вимоги компенсації за незаконне захоплення майна в Криму. Після трирічної боротьби в трибуналі у Гаазі, Росію зобов'язали сплатити більше як 5 млрд доларів українській компанії. Росія відмовляється виконати рішення суду, тому "Нафтогаз" розпочав інтернаціональну кампанію із стягнення боргів.
Читайте також
- Лавров назвав Зеленського “фюрером”: що ще сказав глава МЗС РФ на “круглому столі”
- Кабмін пропонує зберігати дані про корупціонерів лише один рік: що змінить законопроєкт №15346
- СБУ затримала агента РФ: він готував вбивство представника ГУР Юсова за $100 тисяч
- Єврокомісар назвав оборонну промисловість України найкращою у світі
- ВАКС арештував майно ексзаступника голови КМДА Кулеби на майже 5 млн
- СБУ та ДБР викрили Сівковича у привласненні державної лікарні в Києві на 300 млн

