«Багатих в Україні не люблять». Дружина українського бізнесмена закликала еліту міняти підходи.
15.04.2025
4427
Журналіст
Шосталь Олександр
15.04.2025
4427
Дружина генерального директора компанії "Дарниця" Гліба Загорія, Катерина Загорій, звернулася до української еліти з закликом змінити свої підходи в суспільстві. Вона висловила свою позицію у Facebook.
Катерина Загорій вважає, що багатство в Україні не пов'язане тільки з грошима, але й з моральною позицією, залученістю та відповідальністю. Хоча критика до багатих поширена в суспільстві, вона розуміє це ставлення і додає, що люди, які мають ресурси, повинні бути центром уваги громади і приносити користь для спільноти.
Катерина Загорій мріє про то, щоб українське багатство асоціювалося з лікарнями, дронами та розвитою інфраструктурою країни.
Найглибший моральний розлом
Політик Ігор Луценко також зазначив, що найбагатші та найвпливовіші українці, як правило, не приєднуються до воєнних конфліктів. Він називає це найглибшим моральним розломом в суспільстві.
Читайте також
- Учасникам НМТ у 2026 році виплачуватимуть стипендію 10 000 гривень: умови отримання
- Труха зареєструвався як медіа: хто насправді стоїть за популярним телеграм-каналом
- Вчителі втрачають відстрочку після звільнення: як ТЦК перевірятиме дані
- Міноборони ініціювало перевірки всіх ТЦК після скандалу на Одещині
- Українці можуть оскаржити рішення ТЦК, але суд не зупинить його без окремої заяви
- У Руднику знесли пам'ятник воякам УПА: тризуб зник через прізвища на таблиці

