Бессент заявив, що договір щодо України готовий, його підпишуть Зеленський та Трамп.
Україна і США вже підписали рамкову угоду щодо корисних копалин, нафти, газу та інфраструктурних активів. Цей документ був схвалений урядом України і планується, що президенти обох країн підпишуть його 28 лютого. Міністр фінансів США Скотт Бессент вважає цю угоду дуже важливою і стверджує, що вона приноситиме користь як для американських платників податків, так і для українського народу. Він також зазначив, що ця угода покаже переваги для США і допоможе уникнути можливості корупції.
Рамкова угода також включатиме економічну складову, де будуть враховані деталі інвестиційного механізму, розподілу прибутків і фінансових зобов'язань. Угода також охоплює складову безпеки, яка передбачає постачання зброї та мілітарні інвестиції. Думається також про розміщення миротворчих контингентів.
Читайте також
- Російські дрони використовують повітряний простір Білорусі: що відомо
- Суддів зобов’язали щороку звітувати про доброчесність: що змінить новий закон
- Успішні удари ЗСУ змусили РФ перекидати ППО для захисту Москви та Криму
- США посилюють контроль в Арктиці: новий законопроект проти Росії та Китаю
- Трамп перекроює виборчі округи США: чи вдарить це по республіканцях у 2026
- Рютте розкрив позицію команди Трампа щодо миру в Україні: все залежить від Путіна

