Блінкен розкрив плани Байдена щодо України до приходу Трампа.
Адміністрація президента США Джо Байдена планує надати військову допомогу українським ЗСУ до 2025 року, щоб продовжити їхні бойові дії. Про це повідомив представник США Ентоні Блінкен під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Він також зазначив, що підтримка України буде зміцнена до повернення Дональда Трампа на посаду президента і підсилена НАТО протягом цього часу.
Блінкен також попередив, що відправлення військ з Північної Кореї для допомоги Росії в українській війні буде суворо покарано.
Джо Байден і Марк Рютте
Блінкен також розповів про обговорення з Рютте в штаб-квартирі НАТО питання підтримки України, де російські війська мають успіхи на східному фронті, а також про необхідність зміцнення оборонно-промислової бази НАТО.
Блінкен заявив, що адміністрація США продовжуватиме підтримувати все, що робиться для України. Він сказав: "Президент Байден намірений використовувати кожен день для зміцнення цього альянсу, продовжувати все, що ми робили останні чотири роки".
Зі свого боку, Рютте заявив, що "Росія не перемогла" в Україні, де вона вторглася у лютому 2022 році. Він додав, що необхідно більше зробити, щоб Україна могла продовжувати боротьбу та максимально протистояти російському наступу, а також запобігти успіху Путіна на українській території.
Нагадаємо, що Європейський Союз також планує надіслати військових до України.
Читайте також
- НАТО включив підтримку України в топ-3 пріоритетів саміту в Анкарі
- НАТО координує понад 80% усіх поставок зброї Україні: деталі місії
- Марк Рютте: НАТО надасть Україні довгострокову допомогу в сфері безпеки
- НАТО: Україна значно покращила позиції на полі бою, але Росія не готова до миру
- НАТО назвало втрати РФ за місяць: 35 тисяч убитими та пораненими
- Рютте про відносини США та Європи: Європа стає головним щитом від Росії

