Шахраї вкрали 6,2 мільйона гривень у Ксюші Манекен: як це сталося.
Шахраї викрали 6,2 мільйона гривень у Ксюші Манекен
Як повідомляє inkorr.com: Відома блогерка Ксюша Манекен стала жертвою шахрайства — з її рахунку ФОП у monobank зникло 6,2 мільйона гривень. Співзасновник банку Олег Гороховський підтвердив цю інформацію в соціальних мережах.
Представник банку заявив, що Ксюша Манекен випадково передала зловмисникам доступ до свого рахунку, перейшовши за посиланням у Telegram на фейковий обліковий запис банку та видаливши застосунок Моно за їх рекомендацією.
Олег Гороховський зазначив, що їхня система не виявила підозрілих транзакцій, адже такі дії можуть виглядати звичайними для підприємців. Через видалення застосунку Ксюша не отримувала сповіщень про транзакції.
Представник банку також зазначив, що після подібних випадків вони завжди прагнуть підвищувати захист клієнтів, проте важливо зберегти баланс між безпекою та зручністю користування.
Основи фінансової безпеки
Олег Гороховський нагадав про важливі правила фінансової безпеки: не передавати паролі та номери карток, уникати входу до облікових записів з інших пристроїв, звертатися на підтримку тільки через застосунок, а також налаштувати динамічний CVV-код для онлайн-платежів.
Дії monobank
monobank активно працює над поверненням коштів клієнтам і співпрацює з правоохоронними органами в розслідуванні справи про шахрайство. За словами Олега Гороховського, банк зміг врятувати десятки мільйонів гривень клієнтів, навіть у випадках необережного поводження з їхньою інформацією.
Історія Ксюші Манекен є ще одним нагадуванням про важливість дотримання особистої фінансової безпеки в інтернеті. Хоча банки і фінансові установи постійно вдосконалюють системи захисту, кожен користувач також має слідкувати за основними правилами безпеки та уникати передачі своїх даних невідомим особам.
Читайте також
- Росія в паливній кризі: 12 регіонів обмежили роботу транспорту через дефіцит бензину
- Економіка Росії руйнується: ексглава СОТ назвав головну причину
- Мобільні оператори оновили тарифи до 300 грн: що пропонують Київстар, Vodafone та lifecell
- НАБУ спростувало інформацію про розслідування щодо PHU Lechmar: офіційна заява
- Росія втрачає нафтовий прибуток: дефіцит бюджету сягне 80 мільярдів доларів
- У Росії дефіцит бензину сягнув 20%: чому ціни зростають, а палива немає

