Британський криптовалютник хоче купити сміттєзвалище: неочікувана причина.


Британський майнер Джеймс Хауеллс продовжує пошуки втраченого жорсткого диска з біткоїнами на сміттєзвалищі, але тепер він прийняв рішення викупити цю територію. Місцева влада повідомила про плани закриття полігону зі сміттям, і тепер Хауеллс намагається вирішити цю ситуацію.
Жорсткий диск потрапив на сміттєзвалище після того, як дівчина майнера помилково викинула його в сміттєвий бак. Хауеллс не втрачає надії знайти свої біткоїни і активно шукає їх з того часу. Вартість втрачених біткоїнів сягла $750 млн, що ще більше зацікавило його в пошуках.
Проте міська рада вже дев'ять разів відмовила Хауеллсу в проведенні розкопок на сміттєзвалищі. Суд також підтримав позицію влади у січні 2025 року. Але Хауеллс не здається і вирішив викупити полігон, щоб не втратити свої шанси.
Суму, яку він готовий витратити, Хауеллс тримає в секреті.
Цікаво, що в Фінляндії будинки обігріваються за допомогою майнінгових ферм. Компанія Marathon Digital Holdings використовує теплову енергію, що виробляється від видобутку криптовалюти, для обігріву будинків.
Також в США є жінка, яка заробляє $10 тисяч, збираючи сміття. Вона почала це незвичайне хобі у підлітковому віці і змогла зробити його джерелом заробітку.
Читайте також
- Громадська антикорупційна рада при Міноборони щодо Defence City: наполягаємо на необхідності доопрацювати законопроєкти
- Через спеку у Швейцарії відключено АЕС, а в Італії плавиться асфальт
- Безпрецедентний випадок: Як чоловік з КНДР перетнув найукріпленіший кордон світу
- Цілували землю, плакали, обіймалися: перші емоції звільнених з полону бійців
- Російські окупанти активізували військову логістику у Маріуполі
- Хлопчик дивом вижив після падіння з хмарочоса у Китаї