Час працювати: як Німеччина планує змінити допомогу біженцям з України.
Німеччина зменшує фінансову підтримку українських біженців
Німеччина вирішила скоротити фінансову допомогу для українських біженців через повільну інтеграцію їх на ринку праці. Про це повідомив експерт Deutsche Welle Роман Гончаренко у підкасті "Was ist das?".
"Німеччина виділяла багато грошей на утримання цих мігрантів. Зараз ситуація складна, казначейство Німеччини не збільшується, а зменшується. Виплати для українців зменшаться, і їх заохочуватимуть самостійно працювати", - розповів Гончаренко.
За словами експерта, німецька влада буде спонукати українців до пошуку роботи та самозабезпечення, беручи до уваги економічну ситуацію і необхідність зекономити гроші.
Незважаючи на це, зайнятість українців у Німеччині все ще триває. За останніми даними, близько 260 тисяч українців вже працюють у Німеччині.
Варто відзначити, що з початку російської агресії в Україні, Німеччина прийняла значну кількість біженців, проте поточна економічна ситуація змусила уряд переглянути свою політику щодо фінансової допомоги, що призводить до зростання еміграції українців в інші країни.
Читайте також
- Що таке індексація пенсійних прав
- Bitcoin встановив новий рекорд після несподіваного рішення Трампу
- Monobank та Укрпошта запустили безкоштовне поповнення карток у відділеннях
- Економічне бронювання від мобілізації "скасовано": нардеп назвав причину
- Експерт назвав 5 областей України з найвищим ризиком відключення світла взимку
- Масло, яйця та овочі: чому українці платять на 20% більше за той самий набір продуктів