Через обстріл Харкова в лікарні помер 21-річний фельдшер.
03.09.2024
2741
Журналіст
Шосталь Олександр
03.09.2024
2741
У Харкові помер 21-річний фельдшер швидкої медичної допомоги, який був поранений у обстрілі. Інформацію про це поширили голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та мер Харкова Ігор Терехов.
Один з постраждалих внаслідок обстрілів в Харкові помер у лікарні. Фельдшеру екстреної медичної допомоги було лише 21 рік. Висловлюю свої співчуття рідним та близьким! - зазначив Синєгубов.
Терехов уточнив, що у лікарні помер Юрко Євген, який став жертвою повторного обстрілу російських окупантів 1 вересня. Він працював фельдшером швидкої допомоги та був студентом медуніверситету.
Стан хлопця був дуже важким. Лікарі робили все можливе, але... Висловлюю співчуття родині та близьким хлопця - додав мер.
Читайте також
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Ударний дрон влучив у багатоповерхівку в Харкові: деталі атаки
- 21 червня РФ атакувала Харків безпілотниками: влучання у ТРЦ Салтівського району
- Нові атаки РФ на п'ять областей України: є загиблі та поранені
- Удар "Молнії" по багатоповерхівці в Харкові: вибиті вікна, постраждалих немає
- Ракетний удар по Харкову 20 червня: дев’ятеро поранених та загибла

