Чоловік співав у метро російські пісні — як його покарав суд.
21.07.2025
2426
Журналіст
Шосталь Олександр
21.07.2025
2426
У Києві чоловік співав російськомовні пісні в метро. Його оштрафували.
Згідно із судовими матеріалами, 24 червня поточного року фігурант в електропотязі голосно співав російською мовою. Таким чином чоловік порушив громадський порядок. У результаті поліція склала відносно нього адмінпротокол за фактом дрібного хуліганства.
Рішення суду
Під час судового засідання обвинувачений визнав свою провину, розкаявся та попросив, щоб в якості покарання йому призначили мінімальний штраф. Чоловіка визнали винним — він має сплатити 51 гривню штрафу та понад 600 гривень судового збору.
У Києві чоловік був оштрафований за гучний виконання російських пісень в метро. Після судового розгляду йому було призначено штраф у розмірі 51 гривню разом із судовим збором.
Читайте також
- ФБР запобігло нападу на Трампа: підозрювані планували атаку дронами
- На Харківщині жінка очолила «райавтодор» при окупантах: їй загрожує 10 років
- Сибіга їде до Південної Кореї: доля полонених військових КНДР
- Путін наполягає на переговорах: психологія та стратегія діалогу з Україною
- Трамп витратив мільйони на басейн із водоростями: підозрілі контракти та арешти
- Росія використовує спорт і церкву як зброю: заява ГУР про лінію фронту

