Чугуївська громада спростувала фейк про обов’язкову евакуацію: що відомо.
Ситуація в Чугуївській громаді
Як повідомляє Novyny.live: У Чугуївській громаді спростували інформацію про обов’язкову евакуацію населення, підкресливши, що жодних документів на це немає. Міська голова Чугуєва Галина Мінаєва зазначила, що повідомлення про евакуацію не відповідає дійсності.
9 червня внаслідок атаки в місті загинули троє людей: двоє чоловіків — 56 та 70 років, а також 22-річна вагітна жінка. У цьому ж інциденті постраждали 18 осіб, серед яких є маленькі діти. Ця трагедія викликала занепокоєння серед населення та спровокувала чутки про необхідність евакуації.
Однак, жодних офіційних документів, що підтверджують таку необхідність, немає. Галина Мінаєва зазначила:
“Жодних документів про обов’язкову евакуацію населених пунктів Чугуївської громади не існує.”Це важливе уточнення важливе для запобігання паніки та дезінформації серед жителів.
Поточні загрози та ситуація в регіоні
У ніч на 11 червня Чугуїв зазнав масованої атаки ворожих безпілотних літальних апаратів, однак, на щастя, постраждалих не було. Тим часом, 10 червня російська армія завдала удару по багатоповерховому будинку в Харкові, внаслідок якого також є постраждалі. Ці події підкреслюють тривожну ситуацію в регіоні та необхідність зберігати пильність.
Ця інформація про спростування евакуації в Чугуївській громаді є важливою для підтримки громадського спокою в умовах напруженої ситуації. Після нещодавніх атак, що призвели до людських жертв, жителям важливо отримувати достовірну та актуальну інформацію, щоб уникнути паніки та неправдивих чуток.
Події в регіоні продовжують залишатися під пильним контролем, а місцева влада закликає мешканців бути обережними та слідкувати за офіційними повідомленнями.
Читайте також
- Новий обстріл Кривого Рогу: кількість постраждалих зросла до семи
- Матір Тали Калатай врятував погріб: подробиці другого удару РФ по її будинку
- Російський дрон влучив у авто з родиною на АЗС у Харкові: постраждала дитина
- Обстріл Києва пошкодив зоопарк: 40 дверей та вікон розбиті, тварин оглядають
- Росія атакувала пошту та АЗС в Україні: постраждали троє людей, серед них дитина
- Ракетний удар по Києву 2 липня: кількість загиблих зросла до 25

