Чемпіонат світу з дартсу: австралієць з ризикованим прізвиськом кваліфікувався на турнір.
Тім Пьюзі – новий учасник Чемпіонату світу з дартсу
Як повідомляє The Sun: Тім Пьюзі, дартсист із ризикованим прізвиськом, вперше отримав квиток на PDC World Championship, завоювавши три титули на турнірі ADA.
GettyНаразі 31-річного Пьюзі чекає можливість поборотися за джекпот в один мільйон фунтів стерлінгів, адже він фінішував першим у турнірній таблиці, обійшовши Реймона Смита.
Його прізвисько – "Магніт", і воно викликало чимало реакцій серед фанатів. Дехто вважає, що перед дебютом йому, можливо, доведеться його змінити.
“Odds on him being forced to change his nickname before the worlds like Owen Bates did?”
“PDC enter blind panic over his nickname….”
“Here comes the jokes.”
“Can bet your life they’ll make him change his nickname.”
Хоча Пьюзі тільки розпочинає свій шлях на чемпіонаті, в минулому вже були випадки, коли гравців змушували змінювати свої прізвиська.
Фейл з прізвиськом: Оуен Бейтс
Оуен Бейтс, світовий номер 80, нещодавно відмовився від свого прізвиська "Майстер", яке PDC визнала неприйнятним.
Not known, clear with picture desk
“I’ve obviously got to change my nickname. It’s such a difficult choice because they can be so iconic.”
Після цього Бейтс залишився без нового прізвиська. Команда SunSport звернулася до PDC за коментарем щодо ситуації з Пьюзі.
Літтлер, чемпіон, повернеться на турнір у грудні після своїх успіхів у поєдинку проти Майкла ван Гервена на початку року.
Основні події дартсу стартують 11 грудня і триватимуть до фіналу, який відбудеться 3 січня.
Таким чином, новина про Тіма Пьюзі та його участь у Чемпіонаті світу з дартсу чітко демонструє, як прізвиська можуть ставати питанням обговорення та навіть конфлікту в спортивному середовищі. При цьому його шанси на великий виграш надихають багатьох фанатів, адже події на таких турнірах завжди наповнені драматизмом і змаганням.
Читайте також
- "Шахтар" готовий викласти 4 млн євро за зірку збірної України: реакція "Харкова"
- Португалія дізналася суперника на ЧС-2026: Роналду готується до історичного шостого мундіалю
- ЧС-2026 стартував у трьох країнах: 48 збірних змагаються у 12 групах
- Динамо дізналося потенційного суперника в Лізі Європи: киянам потрібно пройти румунів
- Воротар Кабо-Верде став зіркою ЧС: конгресмен США просить візу для його матері
- Мессі оформив хет-трик, Голанн забив дубль: яскравий день на ЧС-2026

