Дефіцит пального в Росії: регіони масово обмежують продаж, а в Криму зупинили.
Обмеження на продаж пального в Росії
Як повідомляє Espreso.tv: В Росії введено обмеження на продаж пального в кількох регіонах через дефіцит. Губернатори різних областей запроваджують ліміти на обсяги продажу пального, а в Криму продаж пального повністю зупинено. Такі заходи вживаються з метою уникнення штучного ажіотажу на заправках та зниження спекулятивного попиту.
Деталі обмежень
21 червня губернатори Брянської, Курської, Воронежської та Білгородської областей оголосили про обмеження на продаж пального "тільки в бак". Аналогічні заходи були запроваджені в Курганській області, де також встановлено ліміт на продаж бензину до 40 літрів. Губернатор Омської області, Віктор Хоценко, також обмежив кількість бензину до 40 літрів та дизельного пального до 80 літрів. У Саратовській області продаж бензину для фізичних осіб обмежено до 30 літрів на одну машину до 30 червня.
- Іркутська область
- Омська область
- Томська область
- Новосибірська область
- Тюменська область
- Ханти-Мансійський автономний округ
- Пензенська область
- Самарська область
- Тамбовська область
- Саратовська область
- Ставропольська область
- Республіка Мордовія
- Республіка Чувашія
Голова адміністрації Іркутської області, Ігор Кобзєв, повідомив про перехід на ручний режим роботи в зв'язку з новими обмеженнями.
У Криму 21 червня було повністю зупинено продаж пального як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок. За словами пресс-секретаря російського президента Дмитра Пєскова,
“російська влада працює над мінімізацією наслідків українських ударів по Криму та забезпеченням постачання палива населенню там”.
З метою недопущення спекулятивного попиту губернатори регіонів намагаються запобігти необґрунтованому ажіотажу.
“Це вимушений захід з метою зниження необґрунтованого ажіотажу та можливих спекуляцій на паливному ринку,”- зазначив Роман Бусаргін. Андрій Травніков також підтвердив, що вжиті заходи покликані для недопущення спекулятивного попиту.
22 червня було тимчасово закрито рух через Керченський міст, що може також вплинути на ситуацію з постачанням пального в регіоні.
Введення обмежень на продаж пального в Росії є реакцією на зростаючий дефіцит, викликаний різними факторами, включаючи наслідки військових дій та економічні труднощі. Зупинка продажу пального в Криму та обмеження в інших регіонах можуть суттєво вплинути на транспортну інфраструктуру та повсякденне життя місцевого населення, оскільки доступ до пального є критично важливим для багатьох аспектів економічної діяльності. Подальші розвитки подій можуть залежати від стабілізації ситуації з постачаннями та вжиття нових заходів з боку влади.
Читайте також
- Кремль назвав санкції ЄС проти месенджера Max абсурдними: реакція Пєскова
- Технологічний перелом 2026 року: чому Україна отримала перевагу на фронті
- У Кремлі паніка через Трампа: Пєсков і Захарова суперечать один одному
- Пєсков заговорив про “повномасштабну війну”: в Україні попередили про нову мобілізацію в РФ
- Росія втратила монополію на увагу Трампа: як Кремль намагається повернути діалог
- Трамп не мав контактів із Росією: як це вплинуло на його риторику щодо України

