«Динамо» – «Зальцбург»: стартові склади команд.

Стартові склади «Динамо» – «Зальцбург»

Матч між "Динамо" та "Зальцбургом" стартує незабаром

За півгодини розпочнеться поєдинок між київським "Динамо" та австрійським "Зальцбургом" за право виходу до основної частини Ліги Чемпіонів.

Вже відомі стартові склади команд. "Динамо": Бущан, Попов, Бражко, Ярмоленко, Шапаренко, Ванат, Караваєв, Кабаєв, Михавко, Дубінчак, Піхальонок.

"Зальцбург": Бласвіх, Дедіч, Піонтковскі, Байду, Терзіч, Гурна-Дуат, Нене, К'єргор, Бідструп, Глух, Єо.

Матч відбудеться на стадіоні в Любліні (Польща) о 22:00 за київським часом.

Матч-відповідь відбудеться в Австрії

27 серпня відбудеться матч-відповідь, який визначить переможця.

Нагадаємо, минулого тижня "Динамо" перемогло "Рейнджерс" та пробилося у фінал кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Динамо" відкрило рахунок на 82-й хвилині матчу. Олександр Піхальонок забив у нижній правий кут воріт з-за межі штрафного майданчика.

Вже через дві хвилини Назар Волошин подвоїв перевагу. Фінальний свисток зафіксував перемогу "Динамо" з рахунком 2:0. Українці перемогли з загальним рахунком 3:1 в двох матчах.

"Зальцбург" у третьому колі впевнився над нідерландським "Твенте".

Як повідомлялося, 23 липня "Динамо" здобуло розгромну перемогу над сербським "Партизаном" (6:2) у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.