Дипломатам 31 країни показали наслідки ударів РФ по нафтопроводу «Дружба».

Наслідки удару по нафтопроводу «Дружба»
Наслідки удару по нафтопроводу «Дружба» Фото: Novyny.live

Брифінг НАК "Нафтогаз України" та МЗС

Як повідомляє Novyny.live: НАК "Нафтогаз України" разом із Міністерством закордонних справ провели брифінг для представників 31 іноземної держави, на якому обговорювали російські атаки на нафтопровід "Дружба" та їхні наслідки. У заході взяли участь дипломати з різних країн, зокрема з країн G7. Основною метою брифінгу було представлення матеріалів про характер атак та їх наслідки.

Ситуація з нафтопроводом "Дружба"

Делегація з Угорщини прибула до України 11 березня для перевірки стану нафтопроводу "Дружба". Державний секретар Міністерства енергетики Угорщини Габор Чепек підтвердив, що метою їхнього візиту була оцінка ситуації з інфраструктурою. Проте, Президент України Володимир Зеленський не володіє інформацією про конкретну мету візиту угорської делегації. В Міністерстві закордонних справ України зазначили, що візит угорських представників було відкладено через неприйнятні терміни.

Ситуація з нафтопроводом "Дружба" залишається складною. Сергій Корецький, представник НАК "Нафтогаз України", зазначив:

“Представили вичерпні матеріали про характер атаки та її наслідки.”
Він також підкреслив, що
“відновлення подібної інфраструктури — це складний технологічний процес, що потребує часу, спеціалізованого обладнання та роботи в умовах постійних загроз повторних російських ударів.”
Нафтогаз разом із МЗС і надалі інформує міжнародних партнерів про наслідки російських атак на українську енергетичну інфраструктуру та про хід відновлювальних робіт.

Обговорення російських атак на нафтопровід "Дружба" підкреслює виклики, з якими стикається Україна у сфері енергетичної безпеки. Взаємодія з міжнародними партнерами, зокрема з країнами G7, є важливою для отримання підтримки та допомоги у відновленні знищеної інфраструктури. Візит угорської делегації може свідчити про зростаючу зацікавленість сусідніх країн у стабільності енергетичних постачань в регіоні, що особливо актуально в умовах збройного конфлікту та економічних викликів.


Читайте також

Реклама