Діти захисників відвідали Італію у рамках Bring Kids Back UA.
17.07.2025
1091

Журналіст
Шосталь Олександр
17.07.2025
1091

Об'єднаний центр у Службі безпеки України організував поїздку для дітей на реабілітацію. Дітям вдалося відпочити в Італії та поспілкуватися з Папою Римським.
Діти в рамках Bring Kids Back UA
Літній відпочинок був забезпечений завдяки проєкту "Діти вдома", який був створений у рамках ініціативи Президента України Bring Kids Back UA разом із Об'єднаним центром з координації пошуку та звільнення військовополонених. 38 дітей, які перебували під ризиком або були переміщені на тимчасово окуповані території, а також діти військових України, відпочивали два тижні в італійському містечку Постільйоне.
"Основною задачею цієї програми було об'єднання в нашій великій українській родині дітей, які були незаконно депортовані країною-агресором, повернуті в Україну. А також діточок, рідні яких боронять Україну. На жаль, дехто загинув з батьків. А також діточок-сиріт, про яких турбується й опікується наша держава"- розповів керівник Обґєднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених Андрій Пастернак.
Реалізація проєкту сталася за підтримки Посольства України в Республіці Італія, Святого Престолу та БО "ГУРУ ФОНД".
Також СБУ затримала . Раніше було розкрито інформацію про замовника вбивства співробітника СБУ.
Під час реалізації проєкту "Діти вдома" у рамках ініціативи Bring Kids Back UA, Служба безпеки України організувала реабілітаційну поїздку для 38 дітей, які перебували під ризиком або були переміщені на тимчасово окуповані території, у Італію, де вони відпочивали та поспілкувалися з Папою Римським. Проєкт був спрямований на об'єднання української родини, відновлення зв'язків та підтримку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.Читайте також
- Морський дракон повернувся — що ще приховує у собі Чорне море
- Відпочинок в Одесі — яка температура води у морі сьогодні
- Подобова оренда квартир — у якому місті злетіли ціни та попит
- Курортний сезон у розпалі — чи безпечне море в Одесі
- Маловідомий острів в Греції із дешевими цінами на їжу й житло
- Будинок в Одесі за 18 тисяч — як він виглядає