Експерт пояснив, яких стрибків чекати від курсу долара до кінця літа.
Курс долара на кінець серпня не очікує значних змін, так вважає Тарас Лєсовий, начальник департаменту казначейства Глобус Банку. Він стверджує, що курс валюти буде коливатися в рамках раніше встановлених діапазонів. Для безготівкових операцій курс становитиме від 41 до 41,7 гривень за долар, а для готівкового ринку - від 41 до 42 гривень. На 1 вересня офіційний курс очікується в межах 41,4-41,6 гривень за долар.
Банкер стверджує, що регулятор буде контролювати можливі прояви попиту на валютному ринку шляхом проведення валютних інтервенцій та забезпечення балансу між попитом і пропозицією. Режим "керованої гнучкості" відіграє важливу роль у запобіганні значним змінам курсу. В останній тиждень серпня курс долара передбачається в межах 41-41,7 гривень на міжбанківському ринку і від 41 до 42 гривень на готівковому ринку.
Таким чином, останній тиждень серпня буде продовженням попередніх трендів курсу з незначними змінами. Основні зміни на валютному ринку очікуються в наступну осінь, але будуть поступовими. Це означає, що Нацбанк буде застосовувати ефективну політику для збереження стабільності ринку. Раніше вже згадувалося про вигідність купівлі валюти в даний момент.
Читайте також
- Азербайджан наростив експорт газу до ЄС на 65%: чи вистачить ресурсів
- Атаки ЗСУ обвалили переробку нафти в Росії до мінімуму за 18 років
- У Криму бензин продаватимуть без графіків, а світла немає вже 12 днів
- Удари по НПЗ та дефіцит пального: Росія переходить на стандарт Євро-3
- Аналітик попередив про ризик зростання цін на нафту до 200 доларів: що загрожує Україні
- Європа заплатила до 6 млрд євро за російський газ: хто найбільший покупець

